Internetowe szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno – biurowych

Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników administracyjno-biurowych, w tym zatrudnionych przy obsłudze monitorów ekranowych, a także pracowników placówek służby zdrowia, szkół i innych placówek oświatowych, jednostek naukowo-badawczych i innych pracowników, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne albo z odpowiedzialnością w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenie ważne 6 lat. 

Internetowe szkolenie okresowe BHP dla kadry inżynieryjno – technicznej

Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników inżynieryjno-technicznych zakładów pracy, w szczególności projektantów, konstruktorów, technologów, organizatorów produkcji. Szkolenie ważne 5 lat.

Internetowe szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami

Szkolenie jest przeznaczone dla: 

  • pracodawców, w tym osób kierujących wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwami prywatnymi i państwowymi, spółkami, urzędami i spółdzielniami,
  • innych osób kierujących pracownikami (mistrzów, brygadzistów, kierowników wydziałów i innych komórek organizacyjnych).

Szkolenie ważne 5 lat.

 


Nasza placówka jest wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Urzędu Miasta w Dąbrowie Górniczej /WO-4320-2-1/2008/.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd